Eskrim Milli Takımına İki Sporcu  • Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Eskrim Milli Takımına İki Sporcu

Eskrim Milli Takımına İki Sporcu
08 Eylül 2011 Perşembe Saat 12:38 l Bu haber toplam (2798) defa okunmuştur

ESKRİM

Eskrim milli takımına sporcu vermeye devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor,Yıldız milli takım kampına ,iki genç yetenek ile bir antrenör gönderdi.

 

Önümüzdeki ay yapılacak olan Balkan ve Avrupa Yıldızlar Eskrim şampiyonası öncesi Eskrim Federasyonu, hazırlık kampı için milli takım aday kadrosunu açıkladı. 5-15 Eylül tarihleri arsında Ankara Eryaman Olimpik tesislerde yapılacak kampa Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu iki yıldız eskrimci ile bir antrenör davet edildi.Milli takım kampına mavi beyazlı Antrenör Ömer Kılıç ile birlikte Aslihan Kayabaş ve Ahmet Cem Erim ile birlikte toplam 16 sporcu yer alıyor.

 BEŞ MİLLİ SPORCU BULUNUYOR

Kadrosunda beş milli sporcu bulunduran Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Eskrim sporcuları ligde olduğu gibi milli takım düzeyinde de bir çok başarısı bulunuyor.Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Eskrim sorumlu yöneticisi Murat Uzar, milli takıma giden yıldız sporcular için,”Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada kulübümüz milli takımımıza sporcu vermeye devam edecek. Sporcularımızın milli takımda elde ettikleri başarılar hem bizleri hem de ülkemizi sevindirmektedir.”dedi.


YORUM EKLE Haber Yorumları ( 0 Adet)

Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
© Copyright 2014 Eskrim Milli Takımına İki Sporcu
VAVSE İnternet Hizmetleri